Kaczki z Nowej Paczki
Bajkowa podróż
Tia Maria
Wesołe klauny
Teatr Pantonimy AP
Słoneczni
Halinka Benedyk Halinka Benedyk

Bracia Bim Bam BomProgramy dla dzieciMAJKA JEŻOWSKA

MAJKA JEŻOWSKA

Jedna z najpopularniejszych artystek polskich, ulubienica dzieci. Na jej żywiołowe koncerty przychodzą trzy pokolenia fanów. Potrafi porywać tłumy do tańca i wspólnego śpiewania. Jest kompozytorem wszystkich swoich przebojów, pisze scenariusze i reżyseruje własne widowiska estradowe i telewizyjne. Dzieci przyznały jej Order Uśmiechu.


PAN YAPA

PAN YAPA

Aktor, reżyser, scenarzysta, tak naprawdę sam nie wie, która z tych profesji jest dla niego najważniejsza. Koncertuje dla dzieci na wielu estradach i scenach teatralnych całej Polski. W samych koncertach "Lata z radiem" wystąpił ponad dwieście razy. Ale wszystkie koncerty są dla niego jednakowo ważne. Zarówno te małe jak i te duże. Zawsze daje z siebie wszystko. Jego estradowy show to totalna zabawa z piosenkami i konkursami. Rapuje przy udziale całej publiczności wykonując piosenki ze swojej płyty "Pan Yapa i załoga Pi". Obecnie występuje z nowym programem "Magiczny schow - Pana Yapy. Dużo w tym programie czarów, magii i nowych piosenek z płyty "Pan Yapa i magiczna Załoga".


WESOŁE ŚPIEWANKI TYGRYSKA I ANKI

WESOŁE ŚPIEWANKI TYGRYSKA I ANKI

Program dla dzieci oparty jest na dialogu, piosenkach oraz wspólnej zabawie z dziećmi. W programie występuje postać Tygryska. Dzieci bardzo chętnie biorą udział w zabawach i wspólnym śpiewaniu. Są konkursy z nagrodami, nauka piosenki i wiele innych ciekawostek. Idealny program na początek festynu.


PAN BIMBALON

PAN BIMBALON I SZALONA PAPAUGA

Interaktywny, balonowy show, w którym zobaczyć można m.in.: tańce z kolorowymi balonami, balonowy ping— pong, udawanie lustrzanego odbicia, zabawy z bańkami mydlanymi, rysowanie na balonach i zagadki muzyczne.


KULFON I MONIKA

KULFON I ŻABA MONIKA

Popularne i znane wszystkim postacie telewizyjnej Ciuchci. Bardzo lubiany program dla dzieci, którego podporą są Kulfon, Żaba Monika, Profesor Ciekawski i Fasolki. Będzie można usłyszeć piosenki takie, jak: Kulfon co z ciebie wyrośnie?, Płynę przez staw sama.

Bahamas BAHAMAS

DUET BAHAMAS

Twórca i wykonawca tak znanych przebojów jak: Pluszowy Miś, Puszek Maluszek czy Wesołe Krasnoludki. Niewątpliwą atrakcją występów estradowych jest udział maskotek - Puszowego Misia oraz Kłapouchego w osobach aktorów, którzy w trakcie imprezy zachęcają i angażują do zabawy zgromadzoną wokół publiczność, stwarzając tym samym niepowtarzalny bajkowy nastrój.


KABARECIK ŚMIECHU WARCI

KABARECIK ŚMIECHU WARCI

Program Śmiej się z nami to rozśpiewana zabawa z konkursami m.in. na: największego balona z gumy do żucia i puszczanie piłek po falach morskich oraz koncert piszczących balonów oraz zabawa w beczkę śmiechu.


SZKOŁA KLAUNÓW

SZKOŁA KLAUNÓW

Szkoła Klaunów, to autorski program, polegający na działaniach artystyczno - cyrkowych, barwnych, śmiesznych i zawadiackich klaunów, będących mimami, aktorami, tancerzami, muzykami, cyrkowcami i konferansjerami w jednej osobie. Dysponując zabawnymi rekwizytami klauni uczą dzieci i młodzież trudnej sztuki cyrkowej m.in. żonglerki piłeczkami, woltyżerki talerzami, podstaw pantomimy, wyczarowywania z balonów różnych zwierząt, które występują w cyrkach.


DUO FIX

DUO FIX

Program ma formę interaktywnej zabawy z dziećmi łączącej muzykę, piosenki, dialogi, zabawę i konkursy. Każda publiczność traktowana jest w sposób niepowtarzalny, a znakomity kontakt z dziećmi stwarza atmosferę autentycznej radości i zabawy. Prawdziwą atrakcją każdego programu są spontaniczne występy dzieci wraz z artystami na scenie.

Andrzej Afanasjef

"Wujek Hipcio i przyjaciele"

Program dla dzieci w wykonaniu Andrzeja Afanasjewa aktora Piwnicy Pod Baranami w Krakowie oraz jego gości! W programie zobaczyć można klownów w zabawny sposób bawiących publiczność, pokazując jak można zrobić czarodziejskie bańki, wyczarować prawdziwe pieniążki, znikające i pojawiające się przedmioty, połknąć prawdziwy ogień, wyczarować magiczne kwiatki. Nauka żonglerki dla każdego przez mistrza Zowo, łapanie motylka w gigantyczną skarpetkę. Artyści posiadają bogate doświadczenie estradowe na profesjonalnym poziomie. Program ten nadaje się na każdą okazję zabaw z dziećmi.