Kaczki z Nowej Paczki
Bajkowa podróż
Tia Maria
Wesołe klauny
Teatr Pantonimy AP
Słoneczni
Halinka Benedyk Halinka Benedyk

Bracia Bim Bam BomProgramy dla dzieciMAJKA JEŻOWSKA

MAJKA JEŻOWSKA

Jedna z najpopularniejszych artystek polskich, ulubienica dzieci. Na jej żywiołowe koncerty przychodzą trzy pokolenia fanów. Potrafi porywać tłumy do tańca i wspólnego śpiewania. Jest kompozytorem wszystkich swoich przebojów, pisze scenariusze i reżyseruje własne widowiska estradowe i telewizyjne. Dzieci przyznały jej Order Uśmiechu.


PAN YAPA

PAN YAPA

Aktor, reżyser, scenarzysta, tak naprawdę sam nie wie, która z tych profesji jest dla niego najważniejsza. Koncertuje dla dzieci na wielu estradach i scenach teatralnych całej Polski. W samych koncertach "Lata z radiem" wystąpił ponad dwieście razy. Ale wszystkie koncerty są dla niego jednakowo ważne. Zarówno te małe jak i te duże. Zawsze daje z siebie wszystko. Jego estradowy show to totalna zabawa z piosenkami i konkursami. Rapuje przy udziale całej publiczności wykonując piosenki ze swojej płyty "Pan Yapa i załoga Pi". Obecnie występuje z nowym programem "Magiczny schow - Pana Yapy. Dużo w tym programie czarów, magii i nowych piosenek z płyty "Pan Yapa i magiczna Załoga".


WESOŁE ŚPIEWANKI TYGRYSKA I ANKI

WESOŁE ŚPIEWANKI TYGRYSKA I ANKI

Program dla dzieci oparty jest na dialogu, piosenkach oraz wspólnej zabawie z dziećmi. W programie występuje postać Tygryska. Dzieci bardzo chętnie biorą udział w zabawach i wspólnym śpiewaniu. Są konkursy z nagrodami, nauka piosenki i wiele innych ciekawostek. Idealny program na początek festynu.


PAN BIMBALON

PAN BIMBALON I SZALONA PAPAUGA

Interaktywny, balonowy show, w którym zobaczyć można m.in.: tańce z kolorowymi balonami, balonowy ping— pong, udawanie lustrzanego odbicia, zabawy z bańkami mydlanymi, rysowanie na balonach i zagadki muzyczne.


KULFON I MONIKA

KULFON I ŻABA MONIKA

Popularne i znane wszystkim postacie telewizyjnej Ciuchci. Bardzo lubiany program dla dzieci, którego podporą są Kulfon, Żaba Monika, Profesor Ciekawski i Fasolki. Będzie można usłyszeć piosenki takie, jak: Kulfon co z ciebie wyrośnie?, Płynę przez staw sama.

Bahamas BAHAMAS

DUET BAHAMAS

Twórca i wykonawca tak znanych przebojów jak: Pluszowy Miś, Puszek Maluszek czy Wesołe Krasnoludki. Niewątpliwą atrakcją występów estradowych jest udział maskotek - Puszowego Misia oraz Kłapouchego w osobach aktorów, którzy w trakcie imprezy zachęcają i angażują do zabawy zgromadzoną wokół publiczność, stwarzając tym samym niepowtarzalny bajkowy nastrój.


KABARECIK ŚMIECHU WARCI

KABARECIK ŚMIECHU WARCI

Program Śmiej się z nami to rozśpiewana zabawa z konkursami m.in. na: największego balona z gumy do żucia i puszczanie piłek po falach morskich oraz koncert piszczących balonów oraz zabawa w beczkę śmiechu.


SZKOŁA KLAUNÓW

SZKOŁA KLAUNÓW

Szkoła Klaunów, to autorski program, polegający na działaniach artystyczno - cyrkowych, barwnych, śmiesznych i zawadiackich klaunów, będących mimami, aktorami, tancerzami, muzykami, cyrkowcami i konferansjerami w jednej osobie. Dysponując zabawnymi rekwizytami klauni uczą dzieci i młodzież trudnej sztuki cyrkowej m.in. żonglerki piłeczkami, woltyżerki talerzami, podstaw pantomimy, wyczarowywania z balonów różnych zwierząt, które występują w cyrkach.


DUO FIX

DUO FIX

Program ma formę interaktywnej zabawy z dziećmi łączącej muzykę, piosenki, dialogi, zabawę i konkursy. Każda publiczność traktowana jest w sposób niepowtarzalny, a znakomity kontakt z dziećmi stwarza atmosferę autentycznej radości i zabawy. Prawdziwą atrakcją każdego programu są spontaniczne występy dzieci wraz z artystami na scenie.

Andrzej Afanasjef

"Wujek Hipcio i przyjaciele"

Program dla dzieci w wykonaniu Andrzeja Afanasjewa aktora Piwnicy Pod Baranami w Krakowie oraz jego gości! W programie zobaczyć można klownów w zabawny sposób bawiących publiczność, pokazując jak można zrobić czarodziejskie bańki, wyczarować prawdziwe pieniążki, znikające i pojawiające się przedmioty, połknąć prawdziwy ogień, wyczarować magiczne kwiatki. Nauka żonglerki dla każdego przez mistrza Zowo, łapanie motylka w gigantyczną skarpetkę. Artyści posiadają bogate doświadczenie estradowe na profesjonalnym poziomie. Program ten nadaje się na każdą okazję zabaw z dziećmi.

   Strona główna Znani i lubiani od lat Pop, rock, folk, blues Hip Hop Muzyka alternatywna Muzyka nastrojowa, poezja, jazz Programy dla dzieci Covery, największe przeboje Kabarety Folklor, orkiestry Muzyka cygańska, grecka Konferansjerzy Biesiada, dance, disco-polo Country Zespoły zagraniczne Tribute Acts Zespoły latynoskie Oferta techniczna O nas  
Copyright © 2002 admire.pl