Imprezy plenerowe Koncerty plenerowe
Bankiety, imprezy firmowe Bankiety, imprezy firmowe
Koncerty telewizyjne Koncerty telewizyjne
Koncerty klubowe Koncerty klubowe


O nas    Agencja WINDA jest organizatorem imprez plenerowych, koncertów klubowych, tras koncertowych, recitali, spotkań autorskich. Mamy na swoim koncie obsługę konferencji, spotkań integracyjnych, imprez firmowych. Z roku na rok, do naszej oferty dołączamy nowe usługi. Obok koncertów polskich zespołów proponujemy gwiazdy zagraniczne. Równoczeœnie rozszerzamy usługi w zakresie obsługi technicznej. Oprócz nagłośnienia, oświetlenia i estrad dysponujemy także halami namiotowymi, telebimami itd.


    Każdy koncert, to bezcenna wiedza, bo każda impreza jest inna. Różni są również klienci, nasza firma to doskonale rozumie, dlatego nie wysyłamy ogólnych cenników, ale staramy się przygotować ofertę, która będzie odpowiadała Państwa potrzebom. Wystarczy do nas zadzwonić, napisać, wysłać fax lub e-mail.


    Wykonawcy zaproszeni przez Państwa za pośrednictwem naszej Agencji mają dobrą cenę, koszt może być niższy od stawek obowiązujących na rynku. Nie zawsze jednak cena jest najważniejsza. Nie bez znaczenia jest dobra atmosfera podczas imprezy oraz sprawna organizacja. Państwa impreza, to Wasza wizytówka, naszym celem jest aby ta wizytówka była jak najlepsza.


    To co robimy jest również naszą pasją, a każdy koncert, to nowe wyzwanie. Mogli się o tym przekonać wszyscy ci, którzy z naszej propozycji już skorzystali. Były to między innymi instytucje budżetowe: ośrodki kultury, urzędy miejskie i gminne, starostwa powiatowe, liczne stowarzyszenia i fundacje. Nasze usługi świadczyliśmy także takim firmom, jak: BI-ES Cosmetic, Cukrownia Glinojeck, Groclin Dyskobolia, Coca Cola, Phoenix Media, Ahold, CIBA VISION, Pratt & Whitney Kalisz, Balhsen Sweet, Frantschach Świecie, Nestle, Nationale Nederlanden, IKEA, HIT, Robert Bosch Sp. z o.o., Computerland SA, Electrolux, Telekomunikacja Polska SA, British Airways, Glaxo Smith Kline, Zepter International, ZETO i wielu innym. Ponadto w ramach managementu współpracowaliśmy m. in. z Telwizją Polską, TVN, Polsat, Polskim Radiem, RMF FM, G+J Gruner + Jahr Polska, Endemol Neovision.


    Jeśli zastanawiacie się Państwo nad korzyściami współpracy z nami, proponujemy spróbować. Bowiem niewiele jest sytuacji, które mogą nas zaskoczyć, mamy na swoim koncie kilkaset imprez, koncertów, a dzięki nim ogromne doświadczenie. Nasza wiedza, to Państwa poczucie bezpieczeństwa.


Zapraszamy do współpracy.
Kontakt+48 661 401 046

e-mail: paprocka.koncerty@interia.pl
www.agencjawinda.pl


   Strona główna Znani i lubiani od lat Pop, rock, folk, blues Hip Hop Muzyka alternatywna Muzyka nastrojowa, poezja, jazz Programy dla dzieci Covery, największe przeboje Kabarety Folklor, orkiestry Muzyka cygańska, grecka Konferansjerzy Biesiada, dance, disco-polo Country Zespoły zagraniczne Tribute Acts Zespoły latynoskie Oferta techniczna O nas  
Copyright © 2002 admire.pl