Halina Benedyk
Halina Benedyk
HALINA BENEDYK

Dajmy dzieciom uśmiech - program estradowy w wykonaniu Haliny Benedyk. Doświadczenie Halinki Benedyk, które zdobyła podczas wieloletniej pracy z dziećmi pozwala jej na znakomity kontakt z nimi. Wiele piosenek ma formę interaktywnej zabawy, dzieci zapraszane są na scenę do śpiewania, tańców i konkursów, co pozostawia niepowtarzalne wrażenia i przeżycia najmłodszej a zarazem bardzo wymagającej publiczności.

HALINA BENEDYK I MARCO ANTONELLI

Tę parę pokochała cała Polska, kiedy wystąpili na scenie w Sopocie ’84, jako młodzi, nieznani piosenkarze…  Halina i Marco – dziś dojrzali wokaliści – spotkali się ponownie, po dwudziestu sześciu latach! Szykują dla Państwa nową płytę, która ukaże się już wkrótce – ten duet zamierza znów zagościć w Waszych sercach, nie tylko z “Frontierą”.


powrót

   Strona główna Znani i lubiani od lat Pop, rock, folk, blues Hip Hop Muzyka alternatywna Muzyka nastrojowa, poezja, jazz Programy dla dzieci Covery, największe przeboje Kabarety Folklor, orkiestry Muzyka cygańska, grecka Konferansjerzy Biesiada, dance, disco-polo Country Zespoły zagraniczne Tribute Acts Zespoły latynoskie Oferta techniczna O nas  
Copyright © 2002 admire.pl