WAGLEWSKI FISZ EMADE
WAGLEWSKI FISZ EMADEWAGLEWSKI FISZ EMADE

Męska muzyka – album muzyczny autorstwa Wojciecha Waglewskiego, Fisza i Emade.
Na płycie znajduje się 15 utworów, kompozytorem większości jest Wojciech Waglewski, teksty napisali Wojciech Waglewski i Fisz, producentem albumu jest Emade. Oprócz ojca i synów Waglewskich na płycie grają Bartosz Łęczycki (harmonijka) oraz Marcin Masecki (fortepian i pianino elektryczne). Album promował singel "Męska muzyka".
„ Nasza wspólna płyta to naturalny owoc wieloletnich poszukiwao trójki dojrzałych artystów. Ja miałem ochotę wydad płytę z piosenkami w innym składzie niż Voo Voo. Chłopcy, którzy operują na co dzieo samplerami i dźwiękami syntetycznymi, zapragnęli stworzyd coś opartego na brzmieniach akustycznych. Wszyscy trzej byliśmy stęsknieni za melodiami, których brakuje w tym, co robimy na co dzieo. Nie ukrywam też, że przy okazji płyty Marysi Peszek zachwyciłem się tym, co Emade potrafi studyjnie wydobyd z żywego grania. Pojawił się więc pomysł, żeby oddad w jego ręce moje gitarowe piosenki. Efekt bywa bardzo eklektyczny (pojawia się nawet, z przymrużeniem oka, country) i zaskakujący, nawet dla mnie – czasem cicha, akustyczna balladka zamienia się w gęsty, wykręcony numer." 

 WAGLEWSKI FISZ EMADE


powrót

   Strona główna Znani i lubiani od lat Pop, rock, folk, blues Hip Hop Muzyka alternatywna Muzyka nastrojowa, poezja, jazz Programy dla dzieci Covery, największe przeboje Kabarety Folklor, orkiestry Muzyka cygańska, grecka Konferansjerzy Biesiada, dance, disco-polo Country Zespoły zagraniczne Tribute Acts Zespoły latynoskie Oferta techniczna O nas  
Copyright © 2002 admire.pl