Varius Manx

Varius Manx

Varius Manx
 


 
Varius Manx


Varius Manx to jeden z najbardziej znanych i utytułowanych polskich zespołów. W swojej 20-letniej historii zespół był zwycięzcą wielu festiwali, wielokrotnym zdobywcą złotych i platynowych płyt. Na koncie zespołu jest również jedyna w Polsce brylantowa płyta za największą liczbę złotych i platynowych płyt. Obecną wokalistką zespołu jest Anna Józefina Lubieniecka.

Varius Manx

Koncert Varius Manx w całości składa się z największych niezapomnianych przebojów zespołu. Po kilku latach przerwy ponownie można usłyszeć na żywo takie hity jak: Piosenka księżycowa, Zanim zrozumiesz, Zamigotał świat, Tokyo, Zabij mnie, Dom, Wstyd, Orła cień, Ruchome piaski, Najmniejsze państwo świata, Maj.


   Strona główna Znani i lubiani od lat Pop, rock, folk, blues Hip Hop Muzyka alternatywna Muzyka nastrojowa, poezja, jazz Programy dla dzieci Covery, największe przeboje Kabarety Folklor, orkiestry Muzyka cygańska, grecka Konferansjerzy Biesiada, dance, disco-polo Country Zespoły zagraniczne Tribute Acts Zespoły latynoskie Oferta techniczna O nas  
Copyright © 2002 admire.pl