Tercet czyli kwartet
Tercet czyli kwartetTERCET CZYLI KWARTET

Tercet czyli kwartet nie wiadomo dokładnie, co oznacza ta nazwa. Trzech aktorów na scenie i jeden pianista? Trzech panów i jedna kobieta? Nieważne... Najistotniejsze jest to, że stanowią najwszechstronniejszą i najbardziej rozśpiewaną grupę aktorsko-kabaretową w Polsce.
Obsypani nagrodami na Przeglądach Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, nagrodami „Prometeusza” za wybitne osiągnięcia w dziedzinie sztuki estradowej, nagrodami aktorskimi za role teatralne i telewizyjne. Gwiazdy musicali "Kabaret" (Hania), „Miss Sajgon” i „Pięciu braci Moe” (Robert) oraz „Chicago” (Hania, Robert, Piotr), spektakli Teatru TV, uczestnicy wielobarwnych kabaretowych i muzycznych przedsięwzięć telewizyjnych, odtwórcy głównych ról w wielu filmach fabularnych i serialach komediowych, od czasu do czasu występują razem. Ze swoimi przedstawieniami byli już prawie wszędzie, łatwiej byłoby wymienić, gdzie nie byli np. w Islandii (bo zimno), w Albanii (bo nie ma tam wystarczającej ilości polskojęzycznej publiczności). Nie jest łatwo zebrać całą czwórkę razem. Wojtek, wykładowca AM w Warszawie, autor wielu kompozycji do teatru, filmu i telewizji, jest najbardziej roztańczonym pianistą w kraju. Ale kiedy już się zbiorą - nie pozwolą widowni odetchnąć. Z resztą sobie również nie pozwolą. Nie sposób o tym wszystkim opowiedzieć. TO TRZEBA ZOBACZYĆ!


powrót

   Strona główna Znani i lubiani od lat Pop, rock, folk, blues Hip Hop Muzyka alternatywna Muzyka nastrojowa, poezja, jazz Programy dla dzieci Covery, największe przeboje Kabarety Folklor, orkiestry Muzyka cygańska, grecka Konferansjerzy Biesiada, dance, disco-polo Country Zespoły zagraniczne Tribute Acts Zespoły latynoskie Oferta techniczna O nas  
Copyright © 2002 admire.pl