Tatiana Okupnik
TATIANA OKUPNIKTATIANA OKUPNIK

Tatiana Okupnik to znakomita, charyzmatyczna wokalistka, której znakiem firmowym jest wyjątkowy głos o niebanalnej barwie. Jej talent doceniono w Polsce jak i poza granicami kraju. Swoją karierę rozpoczynała w zespole Blue Cafe a ostatnio jej artystyczna podróż zaprowadziła ją na Wyspy Brytyjskie, gdzie wraz ze znakomitymi angielskimi muzykami nagrała swoją drugą solową płytę „Spider Web”. Produkcją zajął się  Tim Hutton, który współpracował m.in. z Groove Armada, Ianem Brown’em, Amy Winehouse czy Bat For Lashes. Materiał z płyty po raz pierwszy  zagrano w londyńskim BBC Club, gdzie spotkał się z niezwykle dobrym przyjęciem publiczności. Ten album to połączenie popu z elementami soulu, funky i jazzu, wzbogacony o brzmienie instrumentów smyczkowych i sekcji dętej.
Chcielibyśmy zaproponować Państwu koncerty tej znakomitej Artystki, której występ to gwarancja energetycznego show. „Żywe brzmienia” w połączeniu z nieprzeciętny głosem Tatiany doskonale sprawdzają się na koncertach. Tatiana Okupnik występuje z sześcioosobowym zespołem.


powrót

   Strona główna Znani i lubiani od lat Pop, rock, folk, blues Hip Hop Muzyka alternatywna Muzyka nastrojowa, poezja, jazz Programy dla dzieci Covery, największe przeboje Kabarety Folklor, orkiestry Muzyka cygańska, grecka Konferansjerzy Biesiada, dance, disco-polo Country Zespoły zagraniczne Tribute Acts Zespoły latynoskie Oferta techniczna O nas  
Copyright © 2002 admire.pl