Tadeusz Olchowski
Tadeusz OlchowskiTADEUSZ OLCHOWSKI

Tadeusz Olchowski jest absolwentem Uniwersytetu Lubuskiego na kierunku Wychowanie Muzyczne. Śpiewa i akompaniuje na fortepianie. Proponujemy programy w stylu easy listenning obejmujące gatunki pop, standardy, tematy filmowe, country, folk, poezja śpiewana. Zestawy muzyczne przygotowywane są każdorazowo w porozumieniu z klientem. Tadeusz Olchowski znakomicie sprawdza się na imprezach typu bankiet, coctail, imprezy firmowe, wernisaż (muzyka tła) itd.
Utwory wykonywane przez Tadeusza Olchowskiego to szeroki repertuar zawierający utwory takich artystów jak: Frank Sinatra, Dean Martin, Elton John, Diana Krall, Rod Stewart i innych...standardy i wiecznie żywe evergreeny... Nie zapomina też o popularnych polskich wykonawcach.
Umie rozmawiać z publicznością, prowokować ją do wspólnego śpiewania i podtrzymywać miłą atmosferę w miejscu, w którym występuje. Płynna znajomość języka angielskiego powoduje, że znakomicie nadaje się na imprezy z udziałem gości zagranicznych.
Przez wiele lat prowadził zespoły występujące w wielu zagranicznych hotelach takich jak: La Meridien Hotel, Baghdad Intercontinental, Hotel Dubai, Jordan Intercontinental Hotel, Holiday Inn Hotel, Metropolitan Hotel,
Chicago Beach Hotel, Hilton Hotel i innych


powrót

   Strona główna Znani i lubiani od lat Pop, rock, folk, blues Hip Hop Muzyka alternatywna Muzyka nastrojowa, poezja, jazz Programy dla dzieci Covery, największe przeboje Kabarety Folklor, orkiestry Muzyka cygańska, grecka Konferansjerzy Biesiada, dance, disco-polo Country Zespoły zagraniczne Tribute Acts Zespoły latynoskie Oferta techniczna O nas  
Copyright © 2002 admire.pl