Tadeusz Olchowski
Tadeusz OlchowskiTADEUSZ OLCHOWSKI

Tadeusz Olchowski jest absolwentem Uniwersytetu Lubuskiego na kierunku Wychowanie Muzyczne. Śpiewa i akompaniuje na fortepianie. Proponujemy programy w stylu easy listenning obejmujące gatunki pop, standardy, tematy filmowe, country, folk, poezja śpiewana. Zestawy muzyczne przygotowywane są każdorazowo w porozumieniu z klientem. Tadeusz Olchowski znakomicie sprawdza się na imprezach typu bankiet, coctail, imprezy firmowe, wernisaż (muzyka tła) itd.
Utwory wykonywane przez Tadeusza Olchowskiego to szeroki repertuar zawierający utwory takich artystów jak: Frank Sinatra, Dean Martin, Elton John, Diana Krall, Rod Stewart i innych...standardy i wiecznie żywe evergreeny... Nie zapomina też o popularnych polskich wykonawcach.
Umie rozmawiać z publicznością, prowokować ją do wspólnego śpiewania i podtrzymywać miłą atmosferę w miejscu, w którym występuje. Płynna znajomość języka angielskiego powoduje, że znakomicie nadaje się na imprezy z udziałem gości zagranicznych.
Przez wiele lat prowadził zespoły występujące w wielu zagranicznych hotelach takich jak: La Meridien Hotel, Baghdad Intercontinental, Hotel Dubai, Jordan Intercontinental Hotel, Holiday Inn Hotel, Metropolitan Hotel,
Chicago Beach Hotel, Hilton Hotel i innych


powrót