Slawek Uniatowski
SŁAWEK UNIATOWSKISŁAWEK UNIATOWSKI


Sławek Uniatowski to zdolny artysta młodego pokolenia. Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Od dziecka ujawniał swój talent muzyczny. W wieku 13 lat zaczął grać w toruńskich zespołach. Pozwoliło mu to na zdobycie w tak młodym wieku lokalnego uznania oraz dało możliwość rozszerzenia swoich muzycznych horyzontów. Interesował się wieloma gatunkami muzycznymi - od jazzu po muzykę pop. Postanowił również spróbować swoich sił jako wokalista. Ta decyzja zaważyła na jego karierze muzycznej. Rozpoczął od wykonywania coverów, co było i jest do dziś dla Sławka frajdą. Także komponuje i pisze teksty swoich piosenek. Bierze udział w konkursach i festiwalach muzycznych w całej Polsce , gdzie jest doceniany zarówno przez jury jak i publiczność.
Chcielibyśmy zaproponować Państwu koncerty tego znakomitego Artysty. Jego występ to niezapomniane doznania muzyczne i dawka pozytywnej energii.
W zależności od Państwa oczekiwań, Sławek Uniatowski może zagrać z 4 osobowym zespołem (bas, perkusja, gitara, instrumenty klawiszowe), zespołem akustycznym (kontrabas, perkusja, fortepian, gitara) lub wystąpić  solo z fortepianem.
W repertuarze oprócz autorskich utworów znajdują się również  znane i lubiane covery znakomitych artystów np. Roxanne – Sting,  Fly Me To The Moon – Frank Sinatra, Imagine - John Lennon, You Are So Beautiful - Joe Cocker czy When I Need You - Rod Stewart (wykonywane z towarzyszeniem fortepianu); These Are The Days Of Our Lives – Queen, Enjoy The Silence - Depeche Mode, You Can Leave Your Hat On - Joe Cocker,  Tak Tak - Obywatel GC,  I Wish I Didn't Miss You - Angie Stone (wykonywane z zespołem) i wiele, wiele  innych. 


powrót

   Strona główna Znani i lubiani od lat Pop, rock, folk, blues Hip Hop Muzyka alternatywna Muzyka nastrojowa, poezja, jazz Programy dla dzieci Covery, największe przeboje Kabarety Folklor, orkiestry Muzyka cygańska, grecka Konferansjerzy Biesiada, dance, disco-polo Country Zespoły zagraniczne Tribute Acts Zespoły latynoskie Oferta techniczna O nas  
Copyright © 2002 admire.pl