Robert Janowski
Robert JanowskiROBERT JANOWSKI

Robert Janowski swoją karierę rozpoczął od udziału w pierwszym polskimgo rock-musicalu Kompot do którego skomponował muzykę do tekstów Jonasza Kofty, a także wcielił  się w postać głównego bohatera – Love. Równolegle Janowski zaprezentował się jako lider zespołów rockowych: Sekcji Z, Oddziału Zamkniętego czy ZOO. Przełomem w karierze Janowskiego była główna rola w kultowym dziś musicalu Metro, z którym artysta wystąpił również na Broadwayu.
Robertem Janowskim zainteresowali się także reżyserzy filmowi. Szeroka publiczność miała okazję zobaczyć go w „Porze na czarownice” i „Białym i czarnym” Piotra Łazarkiewicza, „Nocnym Graffitti” Macieja Dutkiewicza. Można go było oglądać w „Na Dobre i na Złe” przez 3 sezony,czy w kolejnym serialu  telewizyjnym „Na Wspólnej”.
Od 11 lat Robert Janowski prowadzi teleturniej muzyczny „Jaka To Melodia?", który bije rekordy oglądalności w polskiej telewizji. Jest zdobywcą dwóch nagród Wiktora za osobowości telewizyjną i  laureatem złotej Telekamery plebiscytu Tele Tygodnia.

Proponujemy występy estradowe Roberta Janowskiego w różnych wariantach:


powrót

   Strona główna Znani i lubiani od lat Pop, rock, folk, blues Hip Hop Muzyka alternatywna Muzyka nastrojowa, poezja, jazz Programy dla dzieci Covery, największe przeboje Kabarety Folklor, orkiestry Muzyka cygańska, grecka Konferansjerzy Biesiada, dance, disco-polo Country Zespoły zagraniczne Tribute Acts Zespoły latynoskie Oferta techniczna O nas  
Copyright © 2002 admire.pl