Paulla
Paulla


PAULLA

Paulla jest wokalistką o rzadko spotykanej, 5 oktawowej skali głosu. W wieku 16-stu lat ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną pierwszego stopnia w Pleszewie, w klasie gitary klasycznej i fortepianu.Współpracowała z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej śpiewając w chórkach. Od najmłodszych lat brała udział i wygrywała liczne konkursy i festiwale. Udział w wielu popularnych programach telewizyjnych przyniósł jej (prócz wysokich nagród) sympatię i uznanie widzów.- 1995 r. "Talent 95" - konkurs organizowany przez Gazetę Wyborczą, Urszulę Sipińską i Jerzego Konrada, I nagroda. - 1996 r. "Śpiewać Każdy Może" Zbigniewa Górnego, II nagroda. - 1999 r. Festiwal Piosenki Angielskiej w Brzegu, II miejsce, Nagroda Specjalna od Elżbiety Skrętkowskiej - zaproszenie do programu "Szansa na sukces" (TVP2). - 1999 r. Udział w programie "Szansa na sukces", którego gościem była Natalia Kukulska. - 2000 r. i 2002 r. Udział w koncertach jubileuszowych "Szansy na sukces". - 2002 r. Udział w programie "Idol" (POLSAT) - finał. - 2002 r., "Jestem jaki jestem" (TVN) - II miejsce w konkursie "Drzwi do kariery", zorganizowanym przez Michała Wiśniewskiego.
W listopadzie 2008 roku okazała się debiutancka płyta Paulli – zatytułowana „Nigdy nie mów zawsze”, wydana przez firmę Universal Music Polska. Pierwszy singiel z tej płyty - „Od dziś” szybko dostał się na szczyty list przebojów w całej Polsce. Album szybko osiągnął status Złotej Płyty.
Obecnie Paulla wyrusza z zespołem na trasę koncertową po całej Polsce. Artystka koncertuje z sześcioosobowym zespołem muzycznym, a wszystkie koncerty mają indywidualną oprawę muzyczną.


powrót

   Strona główna Znani i lubiani od lat Pop, rock, folk, blues Hip Hop Muzyka alternatywna Muzyka nastrojowa, poezja, jazz Programy dla dzieci Covery, największe przeboje Kabarety Folklor, orkiestry Muzyka cygańska, grecka Konferansjerzy Biesiada, dance, disco-polo Country Zespoły zagraniczne Tribute Acts Zespoły latynoskie Oferta techniczna O nas  
Copyright © 2002 admire.pl