Patrycja Markowska PATRYCJA MARKOWSKAPATRYCJA MARKOWSKA


Patrycja Markowska polska piosenkarka pop-rockowa. Jest córką lidera zespołu Perfect – Grzegorza Markowskiego. Swoją muzyczną karierę rozpoczęła w 2001, wydając debiutancki album Będę silna. Płyta okazała się wielkim sukcesem i otrzymała nominację do Fryderyka w kategorii "debiut roku". Następne albumy: Mój czas, Nie zatrzyma nikt, Świat się pomylił.
W 2007 r. na 44. KFPP w Opolu piosenka wykonywana przez Patrycję Markowską pt. Świat się pomylił zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie "Premiery" oraz nagrodę dziennikarzy. Wokalistka tak przyjęła informacje o wygranej: Kochani!!! Jestem wzruszona i szczęśliwa. To pierwsza i zarazem najważniejsza dla mnie nagroda.


powrót

   Strona główna Znani i lubiani od lat Pop, rock, folk, blues Hip Hop Muzyka alternatywna Muzyka nastrojowa, poezja, jazz Programy dla dzieci Covery, największe przeboje Kabarety Folklor, orkiestry Muzyka cygańska, grecka Konferansjerzy Biesiada, dance, disco-polo Country Zespoły zagraniczne Tribute Acts Zespoły latynoskie Oferta techniczna O nas  
Copyright © 2002 admire.pl