Marek Malita
Marek Malita
Iwona Niedzielska
Iwona NiedzielskaMAREK MALITA I IWONA NIEDZIELSKA

Marek Malita występuje od 25 lat. koncertował dla Polonii na terenie USA, Austrii i Niemiec. Laureat wielu konkursów i przeglądów w latach 80 - tych. Zajmuje się parodią znanych osób ze świata kultury i polityki. Wykonawca monologów i dialogów. Stworzył Antoniego Glapiaka, miejsko - wiejskiego przygłupka, który w odróżnieniuod innych satyryków dostaje się na scenę jako intruz, nieproszony gość i zaczyna robić tzw. "SIWY DYM". Program kabaretowy nadaje się na plenery, hale, ośrodki kultury i imprezy kameralne.

Iwona Niedzielska debiutowała w 1976 roku w zespole Mazowsze. W latach 1977- 1987 była solistką zespołu Arianie, ale jej prawdziwa kariera rozpoczęła się w raz z dokonaniem pierwszych solowych nagrań radiowych. Od tego momentu stała się stałą bywalczynią estrad festiwalowych w całym kraju. Doceniła ją szczególnie publiczność Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu, gdzie wielokrotnie zdobywała nagrody – srebrnego i złotego pierścienia.


powrót

   Strona główna Znani i lubiani od lat Pop, rock, folk, blues Hip Hop Muzyka alternatywna Muzyka nastrojowa, poezja, jazz Programy dla dzieci Covery, największe przeboje Kabarety Folklor, orkiestry Muzyka cygańska, grecka Konferansjerzy Biesiada, dance, disco-polo Country Zespoły zagraniczne Tribute Acts Zespoły latynoskie Oferta techniczna O nas  
Copyright © 2002 admire.pl