Kabaret Made In China
Kabaret Made In ChinaKABARET MADE IN CHINA

Kabaret Made In China prezentuje aktualnie na scenach całej Polski "wymiennie" dwa programy kabaretowe. Pierwszy i najczęściej prezentowany złożony jest ze znanych skeczy kabaretu: Instruktor jazdy, Żona hodująca boksera, Kibic w urzędzie pracy, Lekcja języka angielskiego, Ślub - głos księdza czy rosyjskojęzyczna parodia Idola. Skecze mimo, że znane szerokiej publiczności telewizyjnej, grane na żywo są energetyczne, dynamiczne i bawią o wiele bardziej niż przez "szybkę" telewizora. Program nosi tytuł "Ciasteczka", trwa ok. 60 minut + bisy.
Najnowszy program kabaretu nosi tytuł "Dwanaście", jego oficjalna premiera miała miejsce w marcu 2007 roku, jednak już w grudniu 2006 w telewizyjnej Dwójce mogli Państwo zobaczyć "próbkę" programu. W koncercie finałowym zielonogórskiego Festiwalu Kabaretu prezentowaliśmy skecz: Romeo i Julia i łosie. Ten sam skecz zaprosił do swojego programu telewizyjnego "O rety! Kabarety!" Grzegorz Halama. "Dwanaście" trwa 50 - 60 minut. Jest programem, który za każdym razem jest inny, zmienia się i dopracowuje, dojrzewa! "Dwanaście" jest jak żywa istota, zaskakuje nie tylko widzów, ale i nas samych. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo, co się wydarzy za chwilę, mimo że scenariusz jest napisany, a aktorzy znają teksty.

 


powrót

   Strona główna Znani i lubiani od lat Pop, rock, folk, blues Hip Hop Muzyka alternatywna Muzyka nastrojowa, poezja, jazz Programy dla dzieci Covery, największe przeboje Kabarety Folklor, orkiestry Muzyka cygańska, grecka Konferansjerzy Biesiada, dance, disco-polo Country Zespoły zagraniczne Tribute Acts Zespoły latynoskie Oferta techniczna O nas  
Copyright © 2002 admire.pl