LOKA
LOKALOKA

Koncerty zespołu LOKA to powrót do tego, co najważniejsze: zespół uwielbia publiczność i chce dać ludziom niezapomniane emocje.
Zaangażowanie, ogromna charyzma, świetna zabawa z publicznością – to cechy, które wyróżniają LOKĘ. Zespół wykonuje koncerty na tle wielkiego telebimu, na którym w trakcie koncertu wyświetlane są słowa wszystkich piosenek w stylu zabawy karaoke). Dzięki temu, uczestnicy koncertów mają poczucie pełnej komunikacji z zespołem i dużej dawki rozrywki.

W czerwcu 2012 roku pierwszy utwór ”Prawdziwe powietrze” dzięki specjalnej rekomendacji TV Polsat znalazł się w gronie piosenek biorących udział w konkursie‘Trendy’ festiwalu Sopot TOPTrendy 2012.
LOKA pojawiła się na najważniejszych muzycznych imprezach organizowanych przez największe polskie media: Lato Zet i Dwójki Radio Zet,TVP2), Eska Music Awards Radio Eska), Sopot Festival 2012 – Top of the TOP TV Polsat)
Zespołowi LOKA udało się również odnieść oszałamiający sukces w polskim Internecie.
Teledysk do pierwszego singla został obejrzany w sieci ponad 3 miliony razy. Tak imponującym wynikiem do tej pory mogły się pochwalić jedynie największe gwiazdy. Teraz przypadł w udziale debiutantom, obecnym od niedawna na rynku muzycznym.


powrót

   Strona główna Znani i lubiani od lat Pop, rock, folk, blues Hip Hop Muzyka alternatywna Muzyka nastrojowa, poezja, jazz Programy dla dzieci Covery, największe przeboje Kabarety Folklor, orkiestry Muzyka cygańska, grecka Konferansjerzy Biesiada, dance, disco-polo Country Zespoły zagraniczne Tribute Acts Zespoły latynoskie Oferta techniczna O nas  
Copyright © 2002 admire.pl