Kabaret Długi
Kabaret DługiKABARET DŁUGI

Kabaret Długi zadebiutował w klubie "Kropka" w Gliwicach, 8 marca 1979 roku. Od tamtej pory kabaret DŁUGI przygotował i wystawił kilkanaście programów, wziął udział w kilkudziesięciu kabaretonach (w tym kilka wyreżyserował), wyprodukował kilkanaście wydawnictw audiowizualnych , nagrał kilkadziesiąt programów telewizyjnych, kilkaset audycji radiowych i wystąpił kilka tysięcy razy dla ponad miliona widzów.
Zgarnął główne nagrody we wszystkich liczących się przeglądach, festiwalach, turniejach i konkursach kabaretowych (m.in. trzykrotnie wygrał Ogólnopolskie Spotkania Estradowe w Rzeszowie, zdobył Srebrną Szpilkę w Lidzbarku Warmińskim, Złote Rogi Kozicy w Zakopanem, dwukrotnie Grand Prix Przeglądu Klubowych Teatrów i Kabaretów w Katowicach oraz zwyciężył w Turnieju Młodych Talentów w Krakowie, gdzie w nagrodę otrzymał w radiowej Trójce czas antenowy na własną audycję). W 2004 roku kabaret "Długi" obchodził 25-lecie istnienia i 20-lecie współpracy z radiową Trójką.

 powrót

   Strona główna Znani i lubiani od lat Pop, rock, folk, blues Hip Hop Muzyka alternatywna Muzyka nastrojowa, poezja, jazz Programy dla dzieci Covery, największe przeboje Kabarety Folklor, orkiestry Muzyka cygańska, grecka Konferansjerzy Biesiada, dance, disco-polo Country Zespoły zagraniczne Tribute Acts Zespoły latynoskie Oferta techniczna O nas  
Copyright © 2002 admire.pl