Jose Torres
JOSE TORRESJOSE TORRES

JOSE TORRES artysta muzyk obecny na polskiej scenie muzycznej od ponad dwudziestu lat. Jest propagatorem muzyki kubańskiej kojarzonym ze słońcem, pozytywną energią, uśmiechem, poczuciem humoru i znakomitym, spontanicznym kontaktem  z każdą publicznością. Proponowana i grana przez Jose muzyka, trafia do bardzo szerokiego przekroju publiczności – znakomicie odbiera ją zarówno bardzo młoda jak i dojrzała publiczność o sprecyzowanych gustach.

Poniżej krótki opis poszczególnych składów pod dyrekcją JOSE TORRESA. Podkreślić należy, że  każdy z nich gra muzykę bardzo taneczną , bardzo energetyczną i w 100% kubańską! W każdym ze składów występują wybitne głosy - soliści kubańscy Juan Carlos Hechavarria Leon (wokalista słynnej kubańskiej orkiestry Klimax, słowik muzyki kubańskiej  oraz Yaremi de las Mercedes Kordos.Jose Torres Salsa Tropical

Orkiestra Salsa Tropical (10 os) pierwsza w Polsce orkiestra salsowa, powstała w 2000r. Ma na swoim koncie udział w dziesiątkach koncertów radiowych i programach telewizyjnych. Repertuar zespołu to przede wszystkich gorąca salsa .
ConSONantes (7os) zespół specjalizujący się w tradycjonalnej muzyce kubańskiej znanej w Polsce z płyty i słynnego filmu Buena Vista Social Club.
Havana Dreams (5 os) lub Havana Dreams (6 os) podobnie jak ConSONantes zespół specjalizuje się w tradycjonalnej muzyce kubańskiej. Podobny skład i brzemienia można posłuchać na ulicach Hawany gdzie oczarowują wszystkich odwiedzających wyspę. Muzyka , która ma w sobie wiele emocji- radość i energetyka połączona z nostalgią.
Havana Dreams oraz chór mieszany - najnowszy i niezwykle nowatorski projekt Jose Torresa, prezentacja tradycjonalnej muzyki kubańskiej w połączeniu z siłą chóru mieszanego, który w aranżacjach Jose przejmuje rolę solisty wykonując znane standardy muzyki kubańskiej. Premierowe wykonanie tego programu odbyło się we Wrocławiu wraz udziałem Chóru mieszanego Filharmonii Wrocławskiej i wypełniła po brzegi salę koncertową.  
Jose Torres “ Podróż sentymentalna”
Solowy pełen emocji program przeznaczony tylko i wyłącznie dla siedzącego widza, który ma możliwość skupienia swojej uwagi. Program okraszony wzruszającymi opowieściami o Kubie oraz historiach zawartych w pięknych piosenkach. Śpiewający i akompaniujący sobie na gitarze Jose zaprasza publiczność w świat muzyki , refleksji , ale również i humoru.

powrót

   Strona główna Znani i lubiani od lat Pop, rock, folk, blues Hip Hop Muzyka alternatywna Muzyka nastrojowa, poezja, jazz Programy dla dzieci Covery, największe przeboje Kabarety Folklor, orkiestry Muzyka cygańska, grecka Konferansjerzy Biesiada, dance, disco-polo Country Zespoły zagraniczne Tribute Acts Zespoły latynoskie Oferta techniczna O nas  
Copyright © 2002 admire.pl