Joanna Subotowicz
Joanna Subotowicz
Joanna Subotowicz
Joanna SubotowiczJOANNA SUBOTOWICZ

Joanna SubotowiczJoanna Subotowicz - konferansjerka, prezenterka telewizyjna, wokalistka i fotomodelka. Obecnie jest prezenterką telewizji TV Disco, wcześniej można było ją oglądać na kanale stacji ITV. Joanna Subotowicz w swoim telewizyjnym dorobku posiada prowadzenie takich programów jak Distacja, Disco Budzik, Discotour, Discopolo max lista, Discopolo party.
Jej sympatyczna powierzchowność jak i pełen profesjonalizm zawsze przyczyniał się do budowania bardzo dużej oglądalności programów jakie Joasia Subotowicz prowadziła.
Jednak jako osoba, która uwielbia działać na wielu płaszczyznach jest także wokalistką, która niebawem ruszy z pracą nad debiutanckim singlem, fotomodelką, która ma za sobą współpracę z wieloma zdolnymi fotografikami w kraju oraz komercyjne sesje zdjęciowe, konferansjerką, która przebojowo poprowadzi dla Państwa event, imprezę plenerową, zamkniętą, firmową, telewizyjną i wiele innych.

 powrót

   Strona główna Znani i lubiani od lat Pop, rock, folk, blues Hip Hop Muzyka alternatywna Muzyka nastrojowa, poezja, jazz Programy dla dzieci Covery, największe przeboje Kabarety Folklor, orkiestry Muzyka cygańska, grecka Konferansjerzy Biesiada, dance, disco-polo Country Zespoły zagraniczne Tribute Acts Zespoły latynoskie Oferta techniczna O nas  
Copyright © 2002 admire.pl