Joanna Bartel
Joanna BartelJOANNA BARTEL

Joanna Bartel znana z niezwykłego poczucia humoru i uwielbiana przez wszystkich artystka kabaretowa. Podbiła serca widzów swoim własnym, niepowtarzalnym stylem. Potrafi żartować ze wszystkiego. Ma takie nieograniczone pokłady siły komicznej i energi twórczej, że przyciąga do siebie jak magnes szeroką publiczność wywołując uśmiech na twarzach nawet największych ponuraków przez co wciąga ich do wesołej i aktywnej zabawy. Jest również świetną aktorką, pojawia się od czasu do czasu, lecz nie za często w filmach. W 2005 roku zagrała w filmie fabularnym "Skazany na blusea", który był biografią znanego muzyka Ryszarda Riedla, a Joanna zagrała jego matkę. Wcześniej były filmy: 1987 "Sławna jak Sarajewo", 1986 "Komedianci z wczorajszej ulicy", 1982 "Alice", 1981 "Białe tango". Jak do tej pory jej największą filmową kreacją jest rola Andzi Dworniok w komediowym serialu TVP2 "Święta wojna" emitowanym nieprzerwanie od 1999 roku. Obecnie można ja zobaczyć w "Babińcu" u Ewy Drzyzgi.
Joanna BArtel nazywa swój występ "Tok-szok" i trzeba przyznać, że dla widza to naprawdę jest szok, spowodowany dużą, jednorazową dawką humoru, dygresji, piosenki i dowcipu. Ogromny talent popularnej "Andzi", wrodzony wdzięk i luz w obcowaniu z publicznością oraz szereg pikantnie dobranych, niekonwencjonalnych żartów daje wybuchową mieszankę śmiechu. A jakby ktoś się nudził lub nie zrozumiał dowcipów może posłuchać sobie piosenek w jej wykonaniu.


powrót

   Strona główna Znani i lubiani od lat Pop, rock, folk, blues Hip Hop Muzyka alternatywna Muzyka nastrojowa, poezja, jazz Programy dla dzieci Covery, największe przeboje Kabarety Folklor, orkiestry Muzyka cygańska, grecka Konferansjerzy Biesiada, dance, disco-polo Country Zespoły zagraniczne Tribute Acts Zespoły latynoskie Oferta techniczna O nas  
Copyright © 2002 admire.pl