Janusz Panasewicz
Janusz PanasewiczJANUSZ PANASEWICZ

Janusz Panasewicz - 25 lat na scenie, kilkanaście płyt, dziesiątki przebojów, wyrazisty image... Może się wydawać, że wokalista Lady Pank est postacią, o której wiadomo wszystko. Czas zrewidować to przekonanie. Pierwszy solowy album odsłania zupełnie nowe oblicze artysty.
„Nie ma tu zwariowanych riffów, ostrego grania” – mówi Panasewicz. „Polega to bardziej na klimatach. Widziałbym tę płytę jak zbiór opowiastek. Jakbym siedział gdzieś przy barze, z papierosem, ze szklaneczką czegoś przyjemnego, i opowiadał przyjacielowi krótkie historie z obserwacji lub osobiste”.
Solowy album to zwieńczenie, i zarazem otwarcie nowego rozdziału, jego kariery. Zupełnie nowych klimatów należy spodziewać się też na koncertach. Januszowi Panasewiczowi towarzyszą na żywo młodzi, zdolni muzycy.
Pierwszy koncert odbył się w styczniu 2009 roku w rodzinnym mieście Janusza w Olecku i cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Odbył się w Domu Kultury w Sali kinowej gdzie publiczność zajmowała miejsca siedzące (co pewnie było dla Janusza nowym doświadczeniem) ale mimo tego zgotowała Artyście owacje na stojąco. Publiczność doskonale się bawiła odnajdując w nastrojowym klimacie koncertu.


powrót

   Strona główna Znani i lubiani od lat Pop, rock, folk, blues Hip Hop Muzyka alternatywna Muzyka nastrojowa, poezja, jazz Programy dla dzieci Covery, największe przeboje Kabarety Folklor, orkiestry Muzyka cygańska, grecka Konferansjerzy Biesiada, dance, disco-polo Country Zespoły zagraniczne Tribute Acts Zespoły latynoskie Oferta techniczna O nas  
Copyright © 2002 admire.pl