Ewelina Flinta EWELINA FLINTAEWELINA FLINTA


Ewelina Flinta debiutowała na Przystanku Woodstock, występowała w Teatrze Buffo. W 1996r śpiewała w zespole Eveleve, który rok później zmienił nazwę na Surprise. Znana głównie z udziału w programie Idol, w którym zajęła drugie miejsce. W niecały rok po zakończeniu programu nagrała debiutancką płytę Przeznaczenie, która zdobyła status złotej płyty.
W marcu 2005 roku Ewelina wydała swój drugi album - Nie znasz mnie. Teksty do piosenek napisała ona sama oraz Ania Saraniecka i Justyna Korn. Na płycie oprócz mocniejszych utworów znajdują się również spokojne ballady. Produkcją albumu zajął się Tomek Bonarowski.
Obecnie trwają prace nad trzecią płytą Eweliny, która powstaje w studio Buffo. W nagraniach gościnnie wzięli udział gitarzyści Sebastian Piekarek i Maciej Gładysz (Edyta Bartosiewicz, Wilki, Ira, Bracia) oraz perkusiści Krzysztof Patocki i Marcin "Ułan" Ułanowski (Sistars, Maria Peszek). Nad produkcją czuwają Bartosz Dziedzic (producent m.in. dwóch ostatnich albumów Lecha Janerki) oraz Marcin "Trojan" Trojanowicz.


powrót

   Strona główna Znani i lubiani od lat Pop, rock, folk, blues Hip Hop Muzyka alternatywna Muzyka nastrojowa, poezja, jazz Programy dla dzieci Covery, największe przeboje Kabarety Folklor, orkiestry Muzyka cygańska, grecka Konferansjerzy Biesiada, dance, disco-polo Country Zespoły zagraniczne Tribute Acts Zespoły latynoskie Oferta techniczna O nas  
Copyright © 2002 admire.pl