Bracia
BRACIABRACIA

Zespół BRACIA istnieje od 2001 roku i jest obecnie jednym z najbardziej cenionych zespołów rockowych w Polsce. Na czele formacji stoją bracia Piotr i Wojciech Cugowscy. Piotr jest jednym z najwybitniejszych polskich wokalistów, natomiast Wojtek jest cenionym w branży muzycznej gitarzystą.
Zespół ma w dorobku trzy albumy: "Fobrock", "Tribute To Queen" (projekt doceniony nawet przez członków legendarnej brytyjskiej grupy) oraz "Zapamiętaj". Pochodzą z nich największe przeboje Braci: "Jeszcze Raz", "Za szkłem", "Dlaczego" i "Missing Every Moment". Pierwszym z tych utworów zespół zdobył wszystkie nagrody podczas festiwalu Top Trendy w 2007 roku: Grand Prix, prezydenta miasta Sopot, dziennikarzy, oraz internautów. Było to wydarzenie bez precedensu, nie udało się to również nigdy później żadnemu innemu wykonawcy, biorącemu udział w konkursie Top Trendy. Na rok 2012 BRACIA zapowiadają swój czwarty album.
Koncert BRACI to potężna dawka żywej, rockowej energii. W sezonie zimowym polecamy również bardzo eleganckie i pełne kunsztu koncerty "unplugged", podczas których zespół prezentuje swoje największe przeboje oraz znane światowe standardy w osobliwych, akustycznych aranżacjach.


powrót

   Strona główna Znani i lubiani od lat Pop, rock, folk, blues Hip Hop Muzyka alternatywna Muzyka nastrojowa, poezja, jazz Programy dla dzieci Covery, największe przeboje Kabarety Folklor, orkiestry Muzyka cygańska, grecka Konferansjerzy Biesiada, dance, disco-polo Country Zespoły zagraniczne Tribute Acts Zespoły latynoskie Oferta techniczna O nas  
Copyright © 2002 admire.pl